Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kim, jdi se zahrabat! Tvoje starší sestra Kourtney je mnohem víc sexy a tady je důkaz!

1:0 pro mámu Kourtney!
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Nejstarší ze sester klanu Kardashian/Jenner, Kourtney Kardashian, nám neustále dokazuje, že jí její mladší sestry mohou její kondici jen závidět. I po třech dětech a několika rozchodech se svým životním partnerem a otcem svých dětí Scottem Disickem je stále nejvíc hot maminou z celé rodiny.

Kourtney, která porodila již tři ratolesti, je sportovním nadšencem. Na rozdíl od své mladší sestry Kim, která má sice jen dvě děti, ale také dvě zadnice, má Kourtney opravdu postavu jako proutek.

Zatímco některé její sestry se pyšní silikonovými zadnicemi a udávají tím módní směr, Kourtney vsadila na přirozený vzhled a starou dobrou posilovnu. Na rozdíl od Kim nikdy neměla potíže se shazováním poporodních kil. Na fotkách z pláže se můžeme přesvědčit, že tady dal někdo pojmu „zhubnout do plavek“ skutečně ten pravý rozměr.

Fenomén Kardashian/Jenner v poslední době ovládl nejen televizní svět, každou neděli můžete sledovat již několikátou řadu pořadu Keeping up with Kardashians, ale také ten sociální, a sice v podobě aplikací, s jejichž pomocí můžete sestry stalkovat od rána do večera.

Ať už při módních přehlídkách modelky Kendall, nebo při vydání nové kolekce rtěnek od nejmladší Kylie, díky jejich appkám s nimi můžete být pořád. Navíc každá ze sester má svou vlastní, takže pokud jste milovníkem této bizarní rodinky a aplikací, se sestrami Kardashianovými se rozhodně nudit nebudete.

Související články

Další články