Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Kim Čong-un si v Pchjongjangu zřizuje vlastní harém! Co na to říká jeho manželka?

Kim Čong-un v obklopení žen. V pozadí o trochu méně šťastní
generálové.
+ Další fotografie
Kim Čong-un (32) je nejen jediným vůdcem celé Severní Koreje, ale rovněž jediným tlusťochem celé Severní Koreje. Další z dlouhé řady severokorejských tyranů žije v luxusu, zatímco jeho lid umírá hlady. To mu ale nestačí!

Rozhodl se proto, že si zřídí vlastní harém, ve kterém budou mladé dívky plnit každé zvrhlé přání, které masového vraha napadne.

Kim se pro zřízení harému rozhodl poté, co našel zálibu v (doslovném) obskakování zdravotními sestřičkami. Ty ho musely „léčit“ poté, co si minulý rok přivodil dnu.

Dna je přezdívána jako „nemoc králů“, protože pouze ty nejvyšší vrstvy měly v minulosti dostatek peněz na to, aby mohly hodovat nepřiměřeně velké množství masa a dalších potravin, které nemoc způsobují.

Kim Čong-un tak s touto nemocí dosáhl v Severní Koreji dalšího prvenství.

Nyní hledá velké množství mladých žen, které v harému nahradí nebohé sestřičky. Velké množství žen je už údajně shromážděno v Pchjongjangu, kde podstupují ty správné rekvalifikační kur­zy.

Pokud by ale Kimova nabídka přece jen některou ženu zaujala, nezoufejte! Ještě není pozdě! Konkurzy stále probíhají.

A jediným požadavkem na přijetí je to, že musíte být vymletá jako břehy Nilu.

K zřízení harému se kupodivu veřejně nijak nevyjádřila Kimova manželka Ri Sol-ču. Pravděpodobně jí taková maličkost nestojí za riskování života.

Koneckonců přesídlení z paláce, kde je místo i pro harém, do koncentračních táborů, kde je na talíři místo akorát tak pro krysy, není zase tak lákavé.

Mohlo by vás zajímat

Další články