Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kim Cattrall slaví 64 let: Stárne v klidu a dál nesnáší kolegyni ze Sexu ve městě

Kim Cattrall slaví 64 let: Stárne v klidu a dál nesnáší kolegyni ze Sexu ve městě
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
VÝROČÍ
Herečka Kim Cattrall, která proslula rolí nymfomanky v seriálu Sex ve městě, slaví 64. narozeniny. Kdysi zatraceně atraktivní blondýnka s uhrančivým pohledem je dnes už v důchodovém věku. Přesto neztrácí svou jiskru. I když prožila několik vztahů a tři manželství, děti nikdy neměla. A tak si aktuálně užívá jen po boku mladšího přítele Russella.

Herečka, která se narodila ve Velké Británii, zasvětila svůj život práci. Soukromý život si vždy střežila, veřejnosti však neuniklo, že si prošla několika vztahy. Zahraniční média uvádí, že Kim Cattrall prožila minimálně patnáct románků, z nichž tři vyústily ve svatbu.

Začínala v divadle

Herečka se narodila v roce 1956 v britském Liverpoolu. Krátce nato se ale rodina přestěhovala do Kanady. Kim se odmala chtěla věnovat herectví, proto se v jedenácti letech vrátila do Británie, kde studovala v Londýně Akademii hudebních a dramatických umění. Střední školu absolvovala naopak ve Vancouveru. V roce 1975 debutovala ve filmu Růžové poupě, po této prvotině se ale vrátila zpátky do divadla v Torontu, kde účinkovala. Před filmovou kamerou se potom Kim objevila ve snímcích Policejní akademie, Bezva finta či Velké nesnáze v Malé Číně.

Sex ve městě ji proslavil

Známá po celém světě se Kim stala díky roli Samanthy Jonesové v seriálu Sex ve městě. Ačkoliv zpočátku váhala, zda roli prostořeké a sexuchtivé čtyřicátnice vzít, zanedlouho se z ní stala oblíbená hrdinka. V seriálu se atraktivní blondýnka nechce vázat a milence střídá jako ponožky. V soukromí sice herečka tolik mužů neměla, žádná puritánka ale také nebyla. Zahraniční média uvádí, že prošla minimálně patnácti vztahy, z nichž tři skončily manželstvím.

Práce pro ni byla priorita

První manželství z konce 70. let bylo ale anulováno, a tak se lze většinou dočíst, že byla vdaná jen dvakrát. Ani jedno manželství ale nevydrželo. Jejím prvním manželem byl německý architekt Andre J. Lyson, se kterým se odstěhovala do Frankfurtu, kde se naučila plynule německy. Druhým manželem byl Mark Levinson. S tím byla herečka vdaná v letech, kdy natáčela Sex ve městě. V roce 2004 skončilo nejen natáčení legendárního seriálu, ale také jejich manželství. Kim děti nikdy neměla a jak v několika rozhovorech přiznala, práce pro ni byla přednější než rodina.

Mladší přítel místo plastik

Dnes si stárnoucí herečka užívá po boku mladšího přítele Russella Thomase a stále natáčí. Aktuálně hraje hlavní postavu v seriálu Filthy Rich.

Kim umí stárnout s grácií. Na rozdíl od své kolegyně Sarah Jessicy Parker, se kterou se mimo jiné nemají vůbec v lásce, se za své přibývající vrásky v obličeji nestydí. Plastikám se herečka vyhýbá jako čert kříži a nutno podotknout, že i v 64 letech je to stále kočka.

Související články

Další články