Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kim Cattrall slaví 63 let: Samantha ze Sexu ve městě stárne s grácií a vrásky ji netrápí

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Herečka Kim Cattrall slaví 63. narozeniny. Legendární Samantha ze Sexu ve městě se přibývajícím věkem rozhodně netrápí a rozhodla se, že s časem nebude bojovat. Plastikám a nejrůznějším estetickým zákrokům se vyhýbá jako čert kříži a ačkoliv se na její tváři objevily vrásky, ona sama se jimi vůbec netrápí.

Herečka Kim Cattrall, která se narodila v Anglii, vyrůstala v Kanadě a dlouhá léta žije v Americe, je po dlouhá léta známá především jako Samantha ze Sexu ve městě. Její postava v seriálu byla velmi sexuchtivá a muže střídala snad častěji než ponožky. Samotná Kim, ačkoliv jí sexappeal rozhodně nechybí, taková nikdy nebyla.

Není tomu tak dávno, co Cattrall prohlásila, že se do role Samanthy už nikdy nevrátí. To je způsobeno především tím, že dle vlastních slov se s ostatními protagonistkami nikdy nespřátelila, ale především se samotnou Sarah Jessicou Parker, která hrála Carrie, měla velké problémy. I když v seriálu hrály tyto dvě ženy nejlepší kamarádky, realita byla taková, že Kim nemohla svou kolegyni ani cítit.

Zatímco právě Sarah se estetickým zákrokům nebránila a svou krásu si celý život střežila dokonce až tak, že za ni její děti odnosila náhradní matka, Kim se rozhodla se toku času poddat a stárnout důstojně. Ačkoliv nahé scény už si zřejmě nezahraje a obličej jí zdobí pár vrásek, je velmi spokojená a vypadá skvěle. Do silikonové obludy má skutečně velmi daleko.

Herectví se Kim stále aktivně věnuje a momentálně má jednu z hlavních rolí v seriálu Filthy Rich, který pojednává o dědicích bohatého businessmana, kteří si chtějí chopit alespoň trochy jeho bohatství. Seriál má zatím jen pár epizod, ale právě kvůli Cattrall se setkává s obrovským úspěchem diváků.

Související články

Další články