Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kim a Kanye si pořídili luxusní byt a teď se ho zbavují. Co je vyděsilo?

Zdroj: alexander team
+ Dalších 20 fotografií
Luxusní bydlení
Kim Kardashian (38) a Kanye West (41) se řadí mezi jeden z nejpopulárnějších párů vůbec. Kanye, jakožto milující manžel, na Vánoce svou drahou Kim překvapil ohromujícím darem. Koupil jí byt na prodloužené víkendy v hodnotě 14 milionů dolarů (přibližně 317 milionů Kč). Dlouho jim však nevydržel a teď je zase k mání!

Kanye a Kim (38) se vůbec netají tím, že mají rádi luxus a přepych. Na Vánoce čekal Kim ohromný dáreček v podobě dovolenkového bytu za 14 milionů dolarů (přibližně 317 milionů Kč). Byt se nachází v Miami Beach a objekt, ve kterém se bydlení nachází, se nazývá "Billionaire Beach Bunker". Což rozhodně nezní posh.

Luxusní bydleníčko ale nebude úplně perfektní. Z počátku byla Kim nadšená, jenže po návštěvě bytu zjistila, že by to pro rodinné bydlení nebylo úplně vhodné. Hned při jejich první návštěvě někdo pořídil fotky jich dvou na balkóně. Média by měla snadný přístup ke sledování všeho, co pár právě dělá. Je zcela pochopitelné, že se to Kim nelíbí.

Rozhodli se proto vycouvat ze smlouvy o koupi bytu a Kanye tak přišel o depozit v hodnotě 600 tisíc dolarů (přibližně 13 milionů Kč). Nyní se porozhlíží po diskrétnějším místě, kde by mohli trávit dovolenou, zvažují Bahamy.

Související články

Další články