Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Kila navíc jí svědčí: Zamilovaná Rihanna už kašle na dokonalé míry, faldíky jsou její předností

Kila navíc jí svědčí: Zamilovaná Rihanna už kašle na dokonalé míry, faldíky jsou její předností
Zdroj: Archiv
+ Dalších 11 fotografií
nová láska
Že by už konečně našla štěstí v lásce? Ohnivá barbadoská kráska Rihanna (32) už kvůli mužům nehubne. Dříve štíhlounká zpěvačka dala přednost kyprým tvarům, které jí svědčí a ani s kily navíc nemá problém najít lásku. Po mnoha nevydařených vztazích, ve kterých byla v minulostí dokonce obětí domácího násilí, se začala nově objevovat po boku rappera ASAP Rockyho, který byl ve vazbě za napadení člověka. Půvabná zpěvačka může jen doufat, že jí to s problémovým rapperem konečně vyjde a nebude opět obětí domácího násilí.

Postavička jako laňka, nenahraditelný hlas a krása bývaly tři největší přednosti dračice Rihanny (32). Dnes už tomu tak není, jedna z předností se totiž kompletně změnila. Krása i hlas jí zůstaly, ale štíhlost zmizela jak mávnutím kouzelného proutku. Mnoho fanoušků se s její velkou proměnou stále nemůže smířit a rádi by vrátili čas, aby mohli zpěvačku opět vídat hubenou.

Důležitější ale stále zůstává názor a pohled na věc duše, která v těle žije, a Rihanna se zkrátka v kyprých tvarech cítí lépe, změnu neplánuje a na názory ostatních kašle.

Grázlíci jsou její slabostí

Barbadoská zpěvačka doposud bohužel štěstí v lásce příliš neměla. Po několika rozchodech, včetně toho se zpěvákem Chrisem Brownem, který ji dokonce mlátil, jí nevyšel ani vztah se saúdskoarabským miliardářem Hassanem Jameelem, se kterým se letos nečekaně po třech letech rozešla.

Na lásku a muže ale stále přes všechny negativní zkušenosti nezanevřela a třeba už se konečně usadí. I přes kila navíc, která lidé spíše berou jako nevýhodu, našla opět lásku. Nedávno vyšlo na povrch, že se Rihanna schází s problémovým rapperem ASAP Rockym, kterého zabásli kvůli napadení člověka, který utržil i řezné rány. Její fanoušci jen mohou doufat, že ji nepotká stejný osud jako s násilnickým bývalým partnerem Chrisem Brownem a její nová láska bude zalitá pouze sluncem.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy