Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Kila navíc geniálně maskuje: Oplácaná Emma Drobná vypadá v plavkách k sežrání!

Když se snaží, umí Emma Drobná své nedostatky skrýt.
+ Dalších 17 fotografií
Po vítězství v SuperStar 2015 bylo o Emmě Drobné (24) víc slyšet spíš u našich východních sousedů. Ani v českém šoubyznysovém rybníčku však není slovenská kráska neznámou. Naposledy na sebe upozornila o víkendu, když se jí na koncertě pod upnutými šaty vyrýsoval nevzhledný špíček. Teď ale talentovaná zpěvačka dokázala, že když se chce, tak to jde i bez něj!

Emma Drobná se u nás proslavila vítězstvím v SuperStar 2015. Pak o ní bylo slyšet zejména kvůli propíranému románku se Štěpánem Urbanem, její hudba zaujala víc na rodném Slovensku.

To ale neznamená, že by neměla sympatická kráska žádné české fanoušky. Když o víkendu vystupovala v Praze, sešlo se jich víc než dost. Před jejich zraky si ale Emma uřízla malou ostudu v podobě špíčku, který pod upnutými šaty nešel přehlédnout.

Podobné potíže měla i letošní vítězka populární pěvecké soutěže Tereza Mašková, ta se ale chytla za nos a na postavě tvrdě zamakala.

Že Emma nikdy nebyla žádná vyrchtlina, spíš pořádný kus půvabné ženské, není nic nového a ani nic špatného. Sem tam jde nějaké to kilo navíc sice vidět, ale když se Emma snaží, nedokonalosti rázem zmizí.

Dokonalým důkazem jsou zpěvaččiny nejnovější fotky v plavkách, v nichž vypadá k zulíbání. Tak doufejme, že Štěpán teď nezačne žárlit. Jen tak dál, Emmo!

Mohlo by vás zajímat

Další články