Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kila navíc a zanedbaná vizáž jsou minulostí! Selena Gomez zamakala na těle a dopřála si zbrusu nové poprsí

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Zpěvačka a herečka Selena Gomez (26) si do nedávna procházela těžkým obdobím. Nejenže ji trápí nevyléčitelná nemoc, ale také ji hodně poznamenal rozchod s Justinem Bieberem i předávkování kamarádky Demi Lovato, a tak se na nějakou chvíli o sebe absolutně nestarala. Teď je vše jinak!

Zpěvačka, herečka a nejsledovanější osobnost na Instagramu Selena Gomez (26) si v posledních měsících prošla peklem. Odstartovaly to zdravotní potíže, které jsou bohužel nevyléčitelné, následně se přidal opětovný rozchod s Justinem Bieberem (24) a předávkování blízké kamarádky Demi Lovato.

Selena se delší dobu vůbec nevěnovala sama sobě a to se na ní šeredně podepsalo! Nejenže viditelně přibrala, ale také vůbec nepečovala o svůj vzhled, vlasy či oblečení. Lidé ji v ulicích téměř nepoznávali, a tak si po dlouhých měsících depresí a samoty konečně řekla dost.

Ukázala se po několika měsících nejen nádherně upravená, nalíčená a oblečená, ale dokonce shodila kilogramy, které nabrala v období depresí. Zdá se, že jí dopomohl i plastický chirurg, protože sexy dekolt, který předvedla společně se svůdným pohledem a drinkem v ruce, byl nepřehlédnutelný.

Opravdu se zpěvačka rozhodla jít znovu pod kudlu a vylepšila tak svůj hrudník? Zatím informaci nepotvrdila, ovšem je to víc než jasné!

Související články

Další články