Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Kila nahoře a plnovous jako džihádista: Takhle dnes vypadá bavič Zdeněk Izer

Zdroj: Profimediia, reprofoto Youtube/Mitel TV
+ Dalších 6 fotografií
PROMĚNA
Už dlouhá léta se striktně vyhýbá společnosti, v televizi nebyl tak dlouho, že už se to nedá skoro ani spočítat. Bavič a imitátor Zdeněk Izer (53) se ale krásně uživí i tak. Objíždí firemní vánoční večírky a jezdí i s vlastními zábavnými pořady. Jak se od doby, kdy byl velkou hvězdou, změnil? A kvůli čemu na jednom z posledních představení přerušil program a stal se z něj zlobný mravokárce?

Hodně přibral

Zdeněk Izer (53) proslul obhroublejším způsobem humoru. Kdysi nebyl skoro den, kdy by nějaká z televizních stanic nereprízovala některý z jeho pořadů, v nichž sypal z rukávu jeden košilatý fór za druhým.

To už je ale dávná minulost, Izer už léta nechce mít s televizí nic společného. A v pohodě ho uživí objíždění republiky s programem, který sice prý každé tři roky obměňuje, nicméně podle pamětníků prý jde minimálně zčásti o to samé jako kdysi.

Že se mu daří, dokazuje fakt, že na jednom z nedávných vánočních večírků ukázal vypěstovaný plnovous, ale také svou nově hřmotnou postavu s výraznou „batožinou“ na břiše. Ten samý večer se kromě toho ale rozhodl dát najevo i to, kdo je a že nehodlá strpět neposlušnost. Jal se poučovat hlučící hlouček na firemní párty

Kritika

„Děvčata, nebudem se přeřvávat. Tenhleten spolek divných holek. Ty kvočny. Zkuste cintat potom. Ještě chvilku. Vydržte to, nebo běžte do p***le. Protože kolem vás by to třeba někoho zajímalo a vy tady furt melete pantama,“ sejmul dámy s pocitem, že při jeho vystoupení musí všichni vzorně poslouchat. Těžko říci, zda se to líbilo majiteli firmy, jak za jistě ne úplně malý honorář častuje jeho zaměstnance.

Za chvilku pokračoval: „Ty seš úplně vymletá, viď? Už to nepij jako ředěný. Běžte si sednout k vodní dýmce a tam si cintejte. Fakt je to zbytečný,“ domlouval ženě.

Každopádně i z aktuálních videí na YouTube je vidět, že přestože některé jeho fóry známe už léta například z Policejní akademie, v podání Izera naživo si je lidé poslechnou znovu a rádi.

Související články

Další články