Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Kila jsou zpět: Pavla Tomicová dotančila a je to znát! Poslední šance na zázrak

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 32 fotografií
HUBENOST JE FUČ
Byla jednoznačně morálním vítězem poslední řady StarDance, a to nejen kvůli tomu, jak bavila diváky, především je okouzlovala svou bezprostředností a tím, jak na sobě zamakala a zhubla. Pomalu ale jistě se však Pavla Tomicová (56) vrací na váhu, kterou měla předtím.

Fanoušci byli ohromeni tím, kolik energie dala do tance a kolik kilogramů tuku ze sebe shodila. Z oplácané představitelky hurónských ženských se do finále televizního pořadu, v němž skončila druhá, vyklubala skoro štíhlá dáma.

Dennodenní tréninky jsou ale půl roku po konci taneční soutěže ty tam a Pavla Tomicová si zase spokojeně kyne. Ukázaly to i nedávné snímky, na nichž ji fotografové zachytili na ulici.

Kynuté tělo

„Pavla je skvělá ženská. Samozřejmě už nemá tolik pohybu, kolik ho měla na podzim. Po konci StarDance přibere každá celebrita. Pavla má teď novou hru, ve které je hodně pohybu, ale to není stejné jako tanec. Samozřejmě příští rok se už do soutěžních šatů asi nevleze,“ říká o kolegyni ze soutěže láskyplně Marek Dědík, který už má s nabíráním váhy celebritních partnerek své zkušenosti.

Zvedačky tak jako ve StarDance by ale už teď s Pavlou provádět nešly.

I kdyby se Pavla Tomicová opět vrátila na svou původní těžkotonážní váhu, nikdo jí to určitě nebude zazlívat. Obdivuhodné je už vůbec jen to, že do fyzicky náročného experimentu v podobě vysilující televizní soutěže šla…

Související články

Další články