Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Khloe Kardashian porodila: Prozradila i pohlaví miminka a je to velké překvapení

Má to za sebou.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Další ze sester Kardashianových porodila. Poté, co na svět přišlo dítě Kim (37) a nejmladší ze sester Kylie Jenner (20), oznámila i Khloe (33) radostnou zprávu světu. Porodila v neděli večer a prozradila pohlaví svého vytouženého miminka.

Khloe Kardashian prožívá nejšťastnější období svého života, včera večer porodila své první miminko a oznámila světu, že je to holčička. Jen nedávno porodila její sestra Kylie, která přivedla na svět také holku.

Jako první tuhle radostnou zprávu oznámila světu Kim, která na svůj Twitter napsala: „Panebože, Khloe a Tristan mají dívku!“ Fanoušci byli z této zprávy v šoku, zahraniční média totiž informovala o tom, že se Khloe měl narodit kluk.

Khloe se nakonec vyjádřila také: "Jsem tak nadšená, že moje dcera bude mít ty nejlepší kamarády, jako jsou dcery mých sester Chicago a Stormi! Bůh je skvělý! Děkuji Bohu za naši princeznu,"napsala.

Související články

Další články