Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kevinovi Spaceymu se život zhroutil jako do domeček z karet: Jeho otec byl nácek, který mu znásilňoval bratra

Herec to nyní nemá vůbec lehké!
Zdroj: profimedia
Kevin Spacey nyní prožívá opravdu hořké chvíle a prakticky se dá říct, že spadl až na samotné dno. Nejdříve se na něj vynořilo tajemství z úst jeho kolegy, kterého měl Kevin před třicet lety sexuálně zneužít. Anthonymu Rappovi bylo v té době teprve čtrnáct let a o události se mu mluví jen stěží. Spacey poté veřejně přiznal, že je gay. Jenomže tím to neskončilo. Nyní vyplouvají na povrch další děsivé informace, které se týkají výhradně jeho rodiny.

Kevin Spacey má ještě staršího bratra, kterému je dvaašedesát let a po dlouhých letech popsal, jak ho jejich společný otec sexuálně zneužíval. Randall Fowler tvrdí, že jejich otec byl nácek, stoupenec Adolfa Hitlera a od jeho mladých let ho sexuálně obtěžoval.

Nejhorší na tom je, že si své hrozné zážitky z dětství nese po celý život. S ženami neměl nikdy štěstí, nevyšla mu tři manželství v řadě, a i když si moc přál mít děti, tak se obával, zdali nezdědil šílené geny po otci a jeho děti nemusely snášet, co on. Takže žádné potomstvo nemá.

O otcově šíleném běsnění moc dobře věděla jeho manželka, Randallova matka. Nic však neudělala a až po dlouhých letech se snažila svou chybu napravit: šíleného otce ospravedlňovala tím, že i on byl v mládí sexuálně zneužíván. Informoval o tom server Blesk.cz.

„Vyrůstal jsem v pekle obklopen temnotou. Otec mě několik let opakovaně znásilňoval v domě, ve kterém jsme s bratrem a sestrou vyrůstali. Začalo to už v roce 1968, kdy si mě pozval k sobě do ložnice s tím, že mi povypráví o včeličkách a květinkách. Pak mi rozepnul kalhoty. Bylo mi jen dvanáct a on na mně vykonal sex,“ svěřuje se starší bratr s hrůznými zážitky.

Související články

Další články