Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kevin ze Sám doma slaví 39. narozeniny: Z drog ho vytáhla přítelkyně Brenda

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
oslava
Herec Macaulay Culkin (39), který je i dlouhá léta po natočení filmu lidem nejvíce známý jako Kevin ze Sám doma, si našel skvělou přítelkyni. Brenda Song (31) je multitalentovaná žena - tančí, zpívá, věnuje se herectví a modelingu, ale co víc, dokázala Macaulaye vytáhnout z drog.

Macaulay Culkin jako jedna z mnoha dětských hvězd spadl do kolotoče popularity, se kterou se nemohl vyrovnat. Začal si proto pohrávat s alkoholem a drogami, kterým nakonec úplně propadl. V jednu chvíli už to vypadalo, že se nedá dohromady, zachránila ho ale krásná herečka Brenda Song.

Brenda je nejen talentovaná snad ve všem, na co si člověk vzpomene, ale má i skvělý smysl pro humor a je neuvěřitelně krásná. Možná právě její povaha a krása dokázala to, co se lidem už zdálo nemožné – dostat Macaulaye ze dna.

Herec, který neunesl tíhu slávy a spadl do drog, na tom byl jednu dobu velice špatně a už to vypadalo, že pokud bude ve svém životním stylu pokračovat, vysokého věku se nedožije. Láska je ale mocná čarodějka a díky Brendě se Macaulay dokázal zbavit téměř všech svých zlozvyků. Po všem, čím si prošel, nemůže cigareta v jeho ústech snad nikoho pohoršovat.

Že jde s Brendou o skutečnou lásku dokazuje i fakt, že žádná z předchozích partnerek nedokázala Kevinovi z komedie Sám doma od drog pomoct. Dlouhá léta chodil s ukrajinskou kráskou Milou Kunis a čtyři roky byl ženatý s herečkou Rachel Miner.

Macaulaye s přítelkyní je nyní možné dokonce vidět i ve společném snímku Changeland, který vyšel v červnu letošního roku a je považován za jednoduchou oddechovou komedii, kterou se už jen kvůli Culkinovi vyplatí vidět,

Související články

Další články