Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Kevin ze Sám doma se stal otcem: Macaulay Culkin pojmenoval syna po své mrtvé sestře

Macaulay Culkin vypadá moc dobře.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Šťastný táta
Macaulay Culkin (40) se stal poprvé otcem. Syna mu porodila krásná herečka Brenda Song (33). Miminko pojmenovali po hercově zesnulé sestře. Dětská hvězda se svěřila, že drogy stále miluje, to se zřejmě nezmění nikdy. Ruce od nich dal ale pryč už dávno.

Syna pojmenoval po zesnulé sestře

Dětská hvězda Macaulay Culkin se stal poprvé otcem! Macaulay známý hlavně jako malý Kevin z rodinné komedie Sám doma oznámil narození synka. Toho mu porodila jeho herecká kolegyně a partnerka, Brenda Song. Chlapec dostal jméno Dakota Song Culkin. Pár jej pojmenovat po hercově zesnulé sestře. Ta v 29 letech zemřela během autonehody.

Drogy pořád miluju, připustil

Pár se seznámil před několika lety během natáčení v Thajsku. Mají spolu tři kočky, rybičky, pejska a papouška. "Je nemožné být v jeho přítomnosti nešťastná," řekla o své lásce Brenda. Obě hrdličky se snaží každý den jeden druhého překvapovat nejrůznějšími maličkostmi. Tu Song upeče chleba, jindy zase jeden z nich objedná pro toho druhého sushi anebo mu napustí horkou vanu.

Tohle je pro herce úplně nová kapitola a zcela jiná životní výzva. Kromě role Kevina totiž proslul také svou zálibou v drogách. Z té se ale stala už jen temná vzpomínka. Návykových látek už se prý Macaulay nikdy nedotkne, Brenda mu totiž vnesla do života novou naději. "Miluju drogy, ale už je neberu. Jsou jako moji staří přátelé. Jednou se s nimi prostě přestanete vídat," okomentoval herec svou drogovou minulost.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy