Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Kevin ze Sám doma se může chlubit: Přítelkyně Brenda ho vytáhla z drog a je neskutečně krásná

+ Dalších 21 fotografií
galerie
Herec Macaulay Culkin (38), který je i dlouhá léta po natočení filmu lidem nejvíce známý jako Kevin ze Sám doma, si našel skvělou přítelkyni. Brenda Song (31) je multitalentovaná žena - tančí, zpívá, věnuje se herectví a modelingu, ale co víc, dokázala Macaulaye vytáhnout z drog.

Macaulay Culkin jako jedna z mnoha dětských hvězd spadl do kolotoče popularity, se kterou se nemohl vyrovnat. Začal si proto pohrávat s alkoholem a drogami, kterým nakonec úplně propadl. V jednu chvíli už to vypadalo, že se nedá dohromady, zachránila ho ale krásná herečka Brenda Song.

Brenda je nejen talentovaná snad ve všem, na co si člověk vzpomene, ale má i skvělý smysl pro humor a je neuvěřitelně krásná. Možná právě její povaha a krása dokázala to, co se lidem už zdálo nemožné – dostat Macaulaye ze dna. Na fotky krásné přítelkyně Kevina z filmu Sám doma se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články