Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kevin už není sám doma. Našel si lásku a konečně nevypadá jako vyžilá troska!

Jak se změnil představitel Sám doma?
Zdroj: rephoto youtube
+ Dalších 15 fotografií
velká změna
Představitel Kevina z filmu Sám doma Macaulay Culkin (38) neměl jednoduché mládí. Nejdříve se z něj stala velká hvězda, ale pak nezvládl dospívání a spadl až na samotné dno. Nejen drogy mu naprosto změnily život a herec vypadal před několika lety, že se snad ani nedožije roku 2018. Naštěstí se tak nestalo a Culkin dnes vypadá o poznání lépe. Nejspíše v tom má prsty jeho přítelkyně Brenda!

Život jednoho z nejznámějších dětských herců 90. let je jako na houpačce. Jednou nahoře, podruhé dole. Macaulay Culkin zažil obrovský vzestup své herecké kariéry, ale taky ošklivý pád na hubu. Herec pochází z umělecké rodiny a je třetí ze sedmi dětí. Už od svých čtyř let se pokoušel hrát a objevoval se v různých televizních reklamách.

Po několika vedlejších rolích z něj učinila postava Kevina z filmu Sám doma hvězdu první velikosti. Jeho sláva začala rázem stoupat. Macaulay Culkin se stal miláčkem diváků po celém světě a bez filmu Sám doma si skoro nikdo nedokázal představit Vánoce. Herec se setkával s celebritami první velikosti, navštěvoval televizní show. Jenomže když začal dospívat, přestal svou slávu zvládat. Nevěděl, jak naložit s takovou hromadou peněz a svým životem.

Postupně se z něj stala troska závislá na drogách a alkoholu. V roce 1998 se oženil se sedmnáctiletou Rachel Miner. Následně v roce 2002 začal chodit s Milou Kunis a o 9 let později se s ní rozešel. Představitel Kevina upustil od herecké kariéry a snažil se věnovat své alternativní kapele. Spíš se jednalo o takovou hudební terapii, díky které se snažil herec dát opět dohromady.

Těžko říct, jestli mu opravdu pomohla kapela a nebo něco jiného. Za poslední dobu se Culkin však trochu zlepšil, možná mu v tom pomohla jeho nová láska Brenda Song! Je vidět, že mu vztah jen svědčí. Z vyhublé trosky je vcelku normální chlap!

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy