Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kevin Spacey, který je obviněn ze sexuálního zneužívání, končí v seriálu Dům z karet, kde hrál hlavní roli

Herec prožívá těžké období!
Zdroj: profimedia
A je rozhodnuto! Po provalení skandálu Kevina Spaceyho končí seriál House of Cards s hercem v hlavní roli. Ten byl totiž obviněn z toho, že před třiceti lety sexuálně zneužíval tehdy čtrnáctiletého Anthonyho Rappa.

Herec Kevin Spacey to nemá v poslední době vůbec lehké. Po dlouhých třiceti letech se ozval herec Anthony Rapp, který vyrukoval na veřejnost s tím, že ho jeho kolega Kevin Spacey sexuálně obtěžoval, když mu bylo pouhých čtrnáct let.

Pro server Buzzfeed řekl, že si moc dobře pamatuje, když ho Spacey před třiceti lety nepříjemně obtěžoval. Mělo to být na hercově párty, kde se měl podle slov tehdy čtrnáctiletého Anthonyho Spacey natolik opít, že ho začal sexuálně obtěžovat.

Podle mladého herce to došlo až tak daleko, že ho Spacey vzal do náruče a hodil do postele, kde si na něj následně lehl.

Na tenhle příběh reagoval Spacey slovy, že si na tento incident již nepamatuje. „Ale pokud jsem se choval tak, jak popisuje, dlužím mu hlubokou omluvu za případné krajně nevhodné opilecké chování,“ řekl a vzápětí se přiznal, že je gay.

Že to nyní nebude mít herec lehké je více než jasné. V neděli Netflix zrušil seriál Dům z karet, kde Spacey hraje hlavní roli. Novinkami o Kevinovi jsme velice znepokojeni. Podle natáčecího plánu se „Spacey v tuto chvíli nenachází na place. V reakci na situaci se zástupci našich společností rozhodli navštívit natáčení seriálu, aby se ujistili, že se herci i štáb budou i nadále cítit v bezpečí a mají veškerou naši podporu,“ vzkázala společnost Media Right Capital.

Tvůrce seriálu Beau Willimon je z celého případu velmi znepokojen, ale zároveň dodává, že při natáčení s hercem nebyl nikdy svědkem toho, že by Spacey dělal někomu nevhodné návrhy nebo kohokoliv nějak obtěžoval.

Související články

Další články