Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kevin Sorbo prodělal během natáčení Herkula několik mrtviček. Tento slavný muž ho chtěl dostat do postele

Zdroj: MCA Television
+ Další fotografie
Herkules

Legendární Herkules slaví 63. narozeniny. Kevinu Sorbovi padaly v dobách největší slávy, kdy jako silák dokázal zastavit všechny antické příšery, tisíce žen. On však během natáčení seriálu potkal svou osudovou lásku, se kterou je dodnes. Ovšem natáčení Herkula přineslo Sorbovi i velké zdravotní problémy.

Americký herec a producent Kevin Sorbo už jako malý vynikal hlavně ve sportovních disciplínách. Po absolvování univerzity se však připojil k divadlu a procestoval s ním Evropu a Austrálii.

Herkules Kevin Sorbo


V osmdesátých letech se už vyrýsovaný a pohledný mladík začal objevovat před kamerami a zahrál si například v seriálu To je vražda, napsala. Mohl se stát i Supermanem nebo Mulderem v seriálu Akta X, tyto role ale nakonec získal někdo jiný. Na Kevina Sorba však čekala jiná osudová role.

První setkání s Herkulem přišlo ve filmu Herkules a Amazonky. Pak následovaly i další snímky s touto tematikou a následně světlo světa spatřil i legendární seriál Herkules. Ten zaznamenal obrovský úspěch po celém světě a Kevin Sorbo se stal hvězdou.

Seriál z mýtického prostředí mu přihrál do cesty i jeho osudovou ženu a zároveň i herečku Sam Jenkins, se kterou se seznámil během natáčení. Má s ní taky dva syny a jednu dceru.

Kevin Sorbo a Versace


Seriál mu však vzal i kus zdraví. Ve své autobiografii, kterou vydal v roce 2011, se Kevin Sorbo svěřil s tím, že během natáčení Herkula prodělal několik mozkových příhod. Z mladého atleta tak byl z ničeho nic člověk, který se při cestě do koupelny musel přidržovat židlí.

Velkou oporou mu však byla jeho žena, která mu pomohla se z nelehké životní situace opět postavit na nohy.

Když byl Sorbo na vrcholu své herecké kariéry, byl často zván i na večírky s celebritami. Pozvánku dostal dokonce od slavného italského návrháře Gianniho Versaceho. Ten však jednou položil ruce na Kevina, který mu hned jasně dal najevo, že ho přitahují pouze ženy. On mu však odpověděl: „To je to, proč tě mám rád, jsi mužný muž. V životě musíš šu**t všechno. Psa, kočku, kluka i holku,” dodal jasně Verscace, jenž Sorbovi sliboval kariéru v modelingu, která však nikdy nepřišla.

Související články

Další články