Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kevin Hart je čtyřnásobným tatínkem: Manželka Eniko se pochlubila rozkošnou holčičkou

Kevin Hart je čtyřnásobným tatínkem: Manželka Eniko se pochlubila rozkošnou holčičkou
Zdroj: Instagram - Kevin Hart
+ Další 2 fotografie
radostná novinka
Známý herec Kevin Hart se v jednačtyřiceti letech stal čtyřnásobným tatínkem. Miminko mu porodila jeho půvabná manželka Eniko (36). Pár se nyní poprvé od příchodu miminka pochlubil snímkem novorozené holčičky.

Herec Kevin Hart se minulý týden stal počtvrté otcem. Kevinova manželka Eniko porodila holčičku, která dostala rozkošné jméno. "Poslali nám na zemi kousek nebe. Vítej na světě, holčičko. Nemohli bychom tě milovat víc. Kaori Mai Hart," napsala dříve na sociální síť novopečená maminka.

Rozkošná Kaori

Maličká Kaori přišla na svět 29. září. Hartovi se nejprve zdráhali holčičku ukázat veřejnosti. Až nyní, týden po porodu, se Eniko pochlubila snímky, kde je zachycena roztomilá Kaori. "Když vaše srdce znovu doslova žije mimo vaše tělo. Ori, děvčátko, jsi všechno, co jsem si mohla přát, a ještě mnohem víc," rozplývala se Eniko u snímku s dcerkou, na který se můžete podívat ve fotogalerii.

"Už má moje srdce," komentoval slavný komik Hart. Kaori je pro Eniko a Kevina druhým společným potomkem. V roce 2017 přivítali na svět syna Kenza. Z předchozího manželství má Kevin další dvě děti, patnáctiletou dceru Heaven a dvanáctiletého syna Hendrixe.

Související články

Další články