Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Kevin Costner se soudí o majetek za miliardy: Tvrdí, že z něj exmanželka udělala bezdomovce

Jeho žena podala žádost o rozvod po 18 letech manželství.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
ROZVOD

Stále hořčí pachuť má pro Kevina Costnera (68) rozvod s druhou ženou a matkou jeho tří dětí Christine Baumgartner. Slavný herec prostřednictvím svého právníka obvinil Christine (49) z toho, že odmítla opustit jejich plážový komplex v Kalifornii v hodnotě více než tří miliard korun, dokud nesplní její „finanční požadavky“. Ona naopak tvrdí, že Costner chce připravit jejich děti o domov, ve kterém vyrůstaly, píše The Sun.

Kevin Costner navíc svou od května již bývalou ženu viní z toho, že bez svolení platila své výdaje za pomoci jeho kreditních karet. Stěžuje si, že současná situace z něj udělala „bezdomovce“, neboť Christine odmítá opustit mateřské sídlo. Ranč se dvanácti ložnicemi, který Costner vlastní v Aspenu, herec dlouhodobě pronajímá, informuje The Sun.

Vzhledem k divokému konci manželství se spekuluje o nevěře a milostné aféře. Blízcí Costnera, stejně jako jeho právní zástupci, však zcela odmítají tvrzení, že by snad měl během natáčení seriálu Yellowstone oplodnit členku hereckého štábu, jak psal Mirror. Christine uvedla, že 18 let trvající manželství s Kevinem se rozhodla ukončit kvůli „nesmiřitelným rozdílům“. Costner měl být rozpadem sňatku zaskočený.

Přestala s ním cestovat

Šušká se, že svazek dlouhodobě jednoho z nejidyličtějších hollywoodských párů šel z kopce od chvíle, kdy se Christine spřátelila s Danielem Starrem (42), nájemníkem jejich letního sídla. Costner se se Starrem následně pohádal a neskončilo pouze u toho – manželé společně Starra nakonec donutili odejít ze svého luxusního pozemku, a to i formou sporů u soudu.

Podle veterána filmového průmyslu a Costnerova kamaráda Gartha Pearce si počátkem vztahu s Christine Kevin pochvaloval, jak ochotně ho všude doprovází. „Pak ale cestovat přestala a nastaly problémy,“ tvrdí Pearce.

Porušená předmanželská smlouva

Jakákoli naděje na usmíření se zdá být mizivá, Kevin si najal špičkovou rozvodovou právničku Lauru Wasser, mezi jejíž předchozí klienty patřili Kim Kardashian, bývalá manželka Arnolda Schwarzeneggera Maria Shriver, Johnny Depp, Angelina Jolie či Britney Spears.

Již první Costnerův rozvod před 28 lety se Cindy Silvou (66) byl jedním z nejnákladnějších v historii šoubyznysu. Oscarového herce vyšel v přepočtu kolem 2 miliard korun. I proto se tentokrát v předmanželské smlouvě pojistil, když Christine Baumgartner podepsala, že v případě rozpadu manželství má ona do 30 dnů opustit jejich hlavní sídlo.

Spor bude pokračovat v červenci a očekává se, že společný majetek v hodnotě 5,5 miliardy korun soud tak rychle rozdělit nestihne, takže se proces ještě potáhne.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy