„Animáky zbožňuju a vždycky jsem si přála namluvit nějakou postavičku, takže rozhodně děkuji za příležitost a oprášení dávných zkušeností,“ těší se nemocná Tereza, která má na kontě řadu dětských rolí ve starších filmech. Co si zahrála v tom novém?

„Představuji vám Darmu , lišku z nového animáku Pes Ro©ku, které jsem s velikou radostí propůjčila svůj hlas. Na čtvrteční premiéru jsem bohužel nemohla, nejsem stále zdravá, aktuálně ležím doma s bronchitidou a antibiotiky, takže u toho nemůžu být…“ smutní zpěvačka.

Už minulý týden kvůli nemoci skončila na kapačkách. „Snažila jsem se vyležet, vyléčit se a dostat se z příšerné chřipky, která se mě nechce pustit,“ svěřila se Tereza, která dokonce chtěla zrušit své vystoupení na plese severočeských patriotů, ale ti ji přemluvili, ať to zkusí. „Takže tohle je poslední záchrana v podobě kalciové infuze, kterou mi teď dávají v Ústí nad Labem v Masarykově nemocnici,“ prozradila zpěvačka, které infuze skutečně pomohla a na plese sklidila obrovský úspěch.