Kerndlová (28) se rok soudila s „vyhlášeným“ fotografem Vladimírem Štrossem, přezdívaným „Džambulka fotografie“ pro jeho zálibu v dluzích a pití. Pro toho nafotila s řadou kolegyň reklamní kalendář pro jistou kliniku a dlužných necelých 60 tisíc už asi nikdy neuvidí, ale soud vyhrála.

A hned se vrhla do práce na nových projektech, čekají ji dva nové singly a k nim videoklipy, a tak pořídila s fotografem Benem Renčem sérii snímků, které včera hodně vydráždily naše čtenáře kvůli zřejmě vyčuhující bradavce na jednom z nich, ačkoli management Terezky sympaticky popírá, že by o bradavku šlo.

Na celém setu má krom Renče, naštěstí ne toho, který by Tereze udělal spíše návrhy než pěkné fotky, lví podíl královna make-upu Margita Skřenková a stylista Filip Vaněk, který zpěvačku chytře oblékl, neoblékl do podvazků a sáčka, které toho, pravda, moc nezakrylo, a i když má zpěvačka za sebou dost sexy fotek, takhle odvážná ještě nikdy nebyla.

Vy nám hlavně napište na redakce@extra.cz nebo do diskuse pod článkem, zdali na černobílém snímku Renče vidíte bradavku, nebo ji tam vidíme jenom my!