Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ken z Chorvatska Neven Ciganović (50): Po plastice nosu zažíval horor, měl 3měsíční erekci

Ken z Chorvatska Neven Ciganović (50): Po plastice nosu zažíval horor, měl 3měsíční erekci
Zdroj: Neven Ciganović archiv
+ Dalších 8 fotografií
bizár
V poslední době to vypadá, že se čím dál tím víc lidí rozhodlo stát se chodícími panenkami se spoustou plastik. Zatím nejznámějším experimentátorem je Rodrigo Alves (35), který se nejdříve stylizoval do podoby živého Kena a nyní se zase pro změnu cítí být ženou. Málokdo ví, že i Chorvatsko má svého Kena. Jmenuje se Neven Ciganović, je mu padesát let, což by mu kupodivu moc lidí netipovalo, a po plastické operaci nosu se mu stala hodně nepříjemná věc.

Padesátiletý Chorvat Neven Ciganović proslul svým vzhledem, který nápadně připomíná postavičku Kena. Samozřejmě že si k takovému zevnějšku dopomohl spoustou plastických operací, které mohou být ve většině případů dost bolestivé.

Po jedné banální plastice nosu se ale Chorvatovi přihodila velmi nemilá nehoda. Bratz Neven Ciganović celé tři měsíce zápolil s neutuchající erekcí, která začala ohrožovat jeho život. Lékaři ovšem dlouhou dobu nemohli přijít na to, co ji způsobilo.

Těsně před operací chorvatský Ken totiž nevysadil prášky, po kterých mu měly růst svaly. A to byl celý problém. Neven má v plánu stát se světovou celebritou a i přesto, že ho zatím na sociálních sítích nesleduje žádné převratné číslo lidí, on se snaží zaujmout, jak může.

Nahota a videa na hraně u něj nejsou výjimkou. Neven si zřídil účet na internetové stránce, kde si zákazníci mohou předplatit exkluzivní a pornografický obsah svých idolů. Co na tenhle bizár říkáte?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy