Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ken Rodrigo Alves ukázal nová ňadra: K proměně v Barbie zbývá poslední krok

Ken Rodrigo Alves ukázal nová ňadra: K proměně v Barbie zbývá poslední krok
Zdroj: Instagram/@rodrigoalvesuk/koláž eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Bývalý lidský Ken Rodrigo Alves (36) svou proměnu v Barbie myslí vážně a dokázal ji novými silikony. Vytvoření nových prsou bylo podle něj jen jednou z operací z několika, které na rok 2020 naplánoval. S vylepšeným hrudníkem už ale zbývá jen jedna zásadní věc - Rodrigo se musí zbavit svého mužství.

Celá léta se Rodrigo Alves hnal za tím, aby vypadal jako dokonalá lidská podoba Kena. Když už sám vypadal jako kus plastu a člověk by si myslel, že dál už zajít nemůže, ukázalo se, že ho srdce táhne znovu jiným směrem.

Svou proměnu z Kena v Barbie započal Rodrigo v říjnu roku 2019. V tu chvíli světu oznámil, že se dlouhodobě cítil nešťastný. Klid v duši mu prý přineslo až rozhodnutí stát se ženou, kterou se prý měl narodit.

První krůčky

Z krátkých vlasů si Rodrigo Alves nechal u šikovných kadeřníků udělat bujnou blond hřívu. Následně si nechal odstranit implantáty v oblasti břicha, které vytvářely vzhled vypracovaných svalů. Ještě než šel na operaci poprsí, nosil v podprsence vycpávky.

Odstranění mužství

Nyní už na těle Rodriga zbývá jediná věc, kterou je potřeba upravit. Tedy lépe řečeno se jí budoucí Barbie musí zbavit. V průběhu letošního roku čeká Alvese série operací, která ho připraví o jeho mužství a šikovní plastičtí chirurgové mu mezi nohama vymodelují věrnou kopii ženských pohlavních orgánů. Rodrigo se světem sdílel spoustu detailů ze svých předchozích zákroků, a tak můžeme jen čekat, zda se pochlubí i tím, jak se z muže stal ženou.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy