Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kelly Bundová to neměla v životě vůbec lehké. Prodělala vážnou nemoc a dnes slaví 45 let. Jak moc se změnila?

I po těžké nemoci je stále krásná!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Christina Applegate dnes oslaví své pětačtyřicáté narozeniny. Herečka zažila raketový vzestup, slávu a pak pád na dno. V roce 2008 byla totiž u ní diagnostikována rakovina prsu. Christina se s nemocí ovšem poprala po svém a nyní září štěstím. Podívejte se, jak se změnila od dob natáčení seriálu Ženatý se závazky.

Dnes oslaví své pětačtyřicáté narozeniny jedna z nejoblíbenějších a nejkrásnějších hereček devadesátých let, Christina Applegate. Herečka odstartovala svůj raketový herecký vzestup oblíbenou postavou Kelly Bundové z populárního seriálu Ženatý se závazky.

Christina Applegate se zhostila role blonďaté a místy hodně natvrdlé Kelly opravdu na výbornou. Praštěná puberťačka, které její otec Al Bunda neřekl jinak než Melounku, sklízela úspěch naprosto všude.

Seriál Ženatý se závazky se natáčel v letech 1987 – 1997. Z hlavních představitelů se staly rázem hvězdy. Kelly nebyla jako některé ostatní dětské hvězdy a svou rychle nabytou slávu dokázala perfektně zužitkovat.

Po skončení seriálu nezahálela a vrhla se na film a divadlo. Natáčela hlavně romantické filmy a dařilo se jí opravdu ve všech směrech. Ideální život, říkáte si.

Jenomže poté přišel opravdový šok. Christine Applegate byla objevena v roce 2008 rakovina prsu. Herečka nezahálela, rozhodla se bojovat jako lev a podstoupila dvojitou mastektomii. Rakovinu totiž mají v rodině. Trpěla jí také maminka herečky.

Poté, co jí odstranili prsa, si nechala udělat nová. Dokonce tvrdila, že její umělá prsa se jí líbí víc než ta pravá. V současné době se snaží pomáhat ženám, které trpí rakovinou prsu, a objevuje se v mnoha kampaních.

Související články

Další články