Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Kelly (50) ze Ženatý se závazky bojuje s nemocí: Nabrala 18 kilo a bez hole se neobejde

Christina Applegate přibrala 18 kilo.
Zdroj: Profimedia/eXtra.cz- koláž
+ Dalších 5 fotografií
Nemoc

Herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (50) před rokem oznámila, že trpí roztroušenou sklerózou. Od té doby na tom nebyla zdravotně dobře a dokonce se jí i přitížilo. Nyní se rozpovídala v The New York Times, jak s nemocí bojuje. Před sebou měla nedokončený projekt, šlo o dotočení poslední řady seriálu Smrt nás spojí. Nakonec sérii dotočila, ale podle jejích slov to byla nejtěžší věc, kterou kdy udělala. 

Christina Applegate začala s léčbou uprostřed natáčení seriálu Smrt nás spojí. Bohužel producenti museli sérii kvůli Christině pozastavit. Ona ale zastavení seriálu nechtěla dopustit.

Klobouk dolů

"Měla jsem povinnost. Tvůrci říkali, že to nemusíme dokončit, že dáme dohromady pár epizod z hotových záběrů, ale já to zamítla. Řekla jsem, že to doděláme za mých podmínek," řekla Applegate pro The New York Times. Proto pořadatelé seriál jen pozastavili, a to na pět měsíců. Ty podle herečky jí velice prospěly.

Herečka hodně přibrala

"Musela jsem si dopřát čas, abych mohla truchlit nad ztrátou svého života. Potřebovala jsem čas. Líp už nebude. Jsem naštvaná a nechce se mi s tím smířit," prozradila se smutkem představitelka Kelly. "Je to poprvé, co mě uvidíte takovou, jaká jsem. Přibrala jsem 18 kilo. Bez hole se nemohu pohybovat," dodala herečka.

Podle webu nemoci.vitalion roztroušená skleróza postihuje centrální nervový systém a zatím na ni neexistuje žádný lék. Příznaky prý herečka zaznamenala už dřív, ale nevěnovala tomu příliš velkou pozornost. Teď si to samozřejmě vyčítá. Největším smutkem však je, že americká herečka má jedenáctiletou dceru Sadie Grace, která si v tomto věku zřejmě ještě není vědoma, co ji čeká.

Související články

Další články