Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kellnerovo sídlo 11 dní po tragédii: Ochranka na každém rohu a desítky kamer

Kellnerovo sídlo 11 dní po tragédii: Ochranka na každém rohu a desítky kamer
Zdroj: eXtra.cz/Martin Procházka/David Zápal, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Ostře střežené
Petr Kellner (†56) byl pohádkově bohatý muž, což v republice věděl každý, tak je logické, že velkou sumu musel vynaložit na to, aby ochránil zdraví a život svůj i svých nejbližších. I po jeho smrti ostří hoši rezidenci v Dolním Podkozí chrání pomalu jak sídlo krále.

Petr Kellner měl armádu ochránců

Podnikatel Petr Kellner se v místě na Berounsku, nedaleko Prahy, usadil před deseti lety. V Dolním Podkozí měl nedávno postavený dům a rozsáhlé pozemky. Místní si ho vesměs chválili za to, že dával i peníze obci.

Když dnes někdo přijede na místo, první, čeho si všimne, že dům i dlouhý plot kolem něj chrání desítky kamer. Aby také ne, majetek Petra Kellnera Forbes nově spočítal na 382 miliard korun, takže se nedá čekat, že by měl neustále u sebe pouhé dva pistolníky.

Chrání truchlící

Ostraha obchodníka a jeho rodiny byla a je rozsáhlá, čítá desítky zaměstnanců a ti využívají i nejmodernější techniky.

„V posledních dnech se tu objevovalo dost čumilů. Ale oni je vidí na kamerách a nenechají je ani zastavit, zničehonic se odnikud objeví vozidlo ochranky a zvědavcům slušně vysvětlí, že mají jet dál. Připadá mi, že pomalu většina aut v obci patří bodyguardům Petra Kellnera,“ řekl eXtra.cz jeden ze starousedlíků.

Kondolence

Mezitím, co ostří hoši chrání soukromí rodiny v nejtěžších chvílích jejich života, v sídle Kellnerovy PPF v pražských Dejvicích se zatím dál objevují lidé, kteří chtějí vzdát zesnulému miliardáři hold a podepsat se do kondolenční knihy.

„Možná byl dravý a ostrý, ale byl to člověk, kterého je si třeba vážit za to, co dokázal. Je mi moc líto jeho dětí. Vždyť to byl především táta,“ prozradila nám paní Eva mířící za písemným vyjádřením upřímné soustrasti.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy