Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Keith Flint (†49) z The Prodigy byl naprosto zlomený: Za jeho sebevraždou stojí ošklivý rozchod!

+ Dalších 35 fotografií
sebevražda
Světem otřásla zpráva o smrti legendárního frontmana The Prodigy Keitha Flinta. Když se na Instagramu skupiny Liam Howlett svěřil s tím, že si jeho kolega vzal život sám, ještě nikdo nemohl tušit, co ho k tomu přimělo. Na povrch pak vyplavala informace, že za sebevraždou zpěváka stojí rozchod s jeho dlouholetou partnerkou Mayumi Kai, více známou jako DJ Mayumi.

Keith Flint a Mayumi Kai spolu strávili dlouhá léta, z nichž několik i jako manželé. Frontman skupiny The Prodigy se do dýdžejky zamiloval na první pohled. „Když přišla do místnosti, kde jsem seděl, bavil jsem se s kamarády. Jakmile jsem ji spatřil, úplně jsem ztuhl. Znáte ten pocit,“ nechal se už před časem slyšet. I to může být důvodem, proč jen krátce po rozchodu se svou láskou bytí na tomto světě vzdal.

Legendární zpěvák se ani v rozhovoru pro britská média před třemi roky netajil tím, že se smrti nebojí a naopak jí ve správný čas půjde vstříc. „Na nic si nešetřím, nemá to smysl. Až budu cítit, že je vše dobré za mnou, zabiju se,“ sdělil Flint. Zdá se, že po rozchodu s Mayumi si myslel, že pro něj skutečně vše dobré skončilo.

Mayumi Kai je známá dýdžejka, vystupující hned pod několika jmény, ale především pod přízviskem DJ Mayumi. Keitha si vzala v roce 2006 a zdálo se, že jsou spolu manželé skutečně šťastní. Ukázalo se ale, že Mayumi chtěla po Keithovi, aby prodal svůj milovaný statek v Essexu. Toho se Keith nechtěl vzdát a zřejmě se tedy jedná o jeden z důvodů definitivního konce vztahu.

Frontman kultovní kapely se v poslední době aktivně věnoval běhu. Dokonce necelých 48 hodin před svou smrtí zaběhl závod na 5 kilometrů v čase 21 minut a 22 sekund. Je tedy možné, že se z porozchodové deprese snažil dostat sportem, ani ten mu ale nepomohl a nezabránil v rozhodnutí vzít si život.

Mohlo by vás zajímat

Další články