Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Keith Flint (†49) se sprovodil ze světa: ČESKÁ STOPA skupiny The Prodigy překvapí

+ Dalších 28 fotografií
RIP
Ve věku 49 let odešel zpěvák The Prodigy Keith Flint. Spekuluje se o tom, že se v domě v anglickém Essexu předávkoval. Přesná příčina smrti ale dosud známa není. Věděli jste ale, že kultovní skupina má ve své tvorbě odkaz na Česko?

Ve věku 49 lel zemřel zpěvák kapely The Prodigy Keith Flint – text o jeho úmrtí najdete ZDE.

Britští Prodigy poslali do světa desku s názvem No Tourists. V jednom ze songů použili melodii od Jiřího Schellingera a Františka Ringo Čecha. Na nové desce si tak můžete poslechnout vysamplovaný hit Mám rád lidi z roku 1977.

„Těší mě to. Svědčí to o dobrém hudebním vkusu dotyčných. Aspoň si to poslechne více lidí,“ uvedl pro web g.cz Ringo Čech. Více o skupině The Prodigy najdete zde.

Klip k projektu Baby's Got a Temper se natáčel v prostorách železáren Poldi Kladno. V klipu je krátký záběr na legendární Škodu 120.

Kluci z kapely Prodigy v Česku vystupovali rádi a poměrně často. Otázka je, zda ještě někdy přijedou. Pokud ano, Keith u toho už bohužel nebude.

Mohlo by vás zajímat

Další články