Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Keira Knightley slaví 35 let: Jak šel čas s jednou z nejlépe placených hereček světa

Zdroj: Walt Disney Pictures
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Britská kráska Keira Knightley slaví 35. narozeniny. Herečka se před kameru poprvé postavila, když jí bylo pouhých 8 let a její kariéra se od té doby vyvíjela velmi dobře. Jak čas plynul, Keira dospívala a dostávala jednu skvělou roli za druhou. Podívejte se, jak s ní šel čas.

Keira Knightley se narodila 26. března 1985 v Londýně. Na dráhu herečky se dala už jako osmileté dítě v roce 1993 a o pouhých 10 let později se z ní stala světově známá celebrita, která za své výkony sklízela jen samou chválu.

Lásku k filmu a herectví podělila Keira po svých rodičích. Její maminka Sharman MacDonald je dramatičkou a herečkou, její tatínek Will Knightley je pak divadelní a televizní herec. Právě hra After Juliet, kterou Sharman napsala, se stala první divadelní hrou, v níž si Keira ještě jako školačka zahrála.

Pomyslné dveře na červený koberec jí otevřela role Elizabeth ve filmu Piráti z Karibiku Ten vyšel v roce 2003 a Keira se díky němu stala velkou hvězdou. Nabídky na další projekty se jí jen hrnuly a roku 2008 byla časopisem Forbes vyhlášena za druhou nejlépe placenou herečku Hollywoodu.

Kariéra uhnula mateřství

V květnu 2013 se Keira Knightley vdala a už v roce 2014 oznámila, že je těhotná. O rok později pak porodila holčičku, kterou pojmenovala Edie. V minulosti herečka během jednoho roku stihla natočit hned několik projektů, kariéra šla ale stranou a i nyní si Keira užívá výchovu dvou dětí. V říjnu 2019 totiž přivedla na svět další miminko, detaily o jeho pohlaví a jménu ale úzkostlivě tají. Podívejte se do galerie, jak šel s touto britskou kráskou čas.

Související články

Další články