Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kecáš, nejsi těhotná: Fanoušci zpochybňují, že instagramová A.N.D.U.L.A čeká miminko

A.N.D.U.L.A bude mít miminko. Jsou tací, co tomu nevěří.
+ Dalších 9 fotografií
Aneta Chovanová (28) alias A.N.D.U.L.A. se s ničím moc nepáře. Chvilku po dlouho avizované svatbě oznámila rozvod. Následně si našla nového partnera. S Františkem Doležalem nyní po krátké známosti čekají miminko. Lidé na sociálních sítích ale její těhotenství zpochybňují. Tak kde je pravda?

Krátce po rozvodu si A.N.D.U.L.A. našla Františka Doležala, se kterým je oficiálně šest měsíců. S tím nyní čeká miminko. Těhotenství oznámila svým fanouškům na Instagramu. Většina gratuluje, ale někteří se zdají být nedůvěřiví. Není všechno zase nějaký vtip? A.N.D.U.L.A. je přece známá šprýmařka.

„Musím se přiznat, že jsem čekala na konci vašeho komentáře něco ve smyslu: Ehm, nejsem těhotná. To jen tak vypadá. Popravdě jsem se jen přejedla a nafoukla pupek,“ píše jedna z diskutujících.

Další diskutérka se nebála říct svůj názor víc naplno. Její zprávu zveřejnila A.N.D.U.L.A. na svém Instastories. „Já to věděla, že nejsi těhu nebo alespoň jsem ti projížděla ig fotky pár týdnů zpět a není tam vidět nic víc než jen tvá krásná postava jak z časáku. Těhotenské bříško vypadá jinak, ne?! Nechtěla jsem házet žádné komenty, že kecáš, aby po mě holky nešly s komenty, jak ti to nepřeju. Známe dnešní dobu, když napíšeš opak než většina. Jinak Andulko, byla bys moc krásná mamina. To je pravda. Přeji krásný den.“

A.N.D.U.L.A. reagovala s tím, že těhotná je. Takhle by si břicho přece nafouknout nedokázala.

Mohlo by vás zajímat

Další články