Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kebab Davida Pastrňáka: Hokejista si pinkl tenis s Berdychem, pak se málem udávil

David Pastrňák si ve Varech užil večerní svačinku v podobě kebabu.
Zdroj: Jiří Masojídek/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 24 fotografií
Svačinka

Filmový festival v Karlových Varech si nemohl nechat ujít ani hvězdný hokejista David Pastrňák. Bronzový medailista z letošního mistrovství světa si ve čtvrtek odpoledne zašel na tenis se svým kapitánem z nároďáku Romanem Červenkou a také Tomášem Berdychem. Aktivita ho pak natolik zmohla, že měl večer hlad jako vlk. Na hotel mu museli přivézt kebab, který, jak zachytil fotograf eXtra.cz, do sebe nenasytně cpal hned na recepci.

Na festivalu v Karlových Varech se nesešla jen herecká smetánka, ale také ta sportovní. V uplynulých dnech byli na kolonádě k vidění už fotbalisté v čele s Karlem Poborským nebo Tomášem Ujfalušim. Zahanbit se ale nenechaly ani hokejky.

Ve Varech je víceméně od začátku festivalu současný nejlepší český hokejista David Pastrňák. Ten si užíval večírků po boku partnerky Rebeccy Rohlson, kterou však v posledních dnech vyměnil za Romana Červenku. Kapitán českého nároďáku a vítěz kanadského bodování na letošním šampionátu si také nemohl nechat ujít společenskou událost roku.

Setkání s Berdychem

S Pastrňákem se ale spíš než filmům věnoval sportu. Alespoň ve čtvrtek, kdy si dvojice zašla pinknout s někdejší tenisovou ikonou Tomášem Berdychem, o což se Červenka podělil na Instagramu. Hra jim ale nejspíš dala pořádně zabrat, a tak byl Pastrňák hladový jako vlk.

Proto mu v noci na hotel museli přivézt kebab. K smrti hladový útočník z klubu Boston Bruins na nic nečekal a hned se začal masitou tortillou ládovat, přičemž se ani nehnul z recepce. Během pár minut se posílil, dobil důležitou energii a šel se opět věnovat večerním aktivitám. Aby také ne, když mu za chvíli začíná drsná příprava na novou sezónu NHL...

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy