Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Keanu Reeves si konečně našel lásku: Matrix mu přisoudil šedivou umělkyni

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
láska
Je jedním z největších jmen Hollywoodu. Zná ho celý svět. Leckdo by si pomyslel, že má všechno, po čem touží. Keanu Reeves (55) ale už dlouho postrádal velkou lásku. Nyní to vypadá, že tu pravou konečně našel. Na charitativním večírku se objevil i s šedivou kráskou po svém boku. Kdo je jeho nový objev?

Keanu Reeves je jedním z nejpopulárnějších herců na světě. Je miláčkem davů a každý s radostí sleduje jeho filmy. Ačkoli pětapadesátiletý herec během své herecké kariéry sklidil nespočet úspěchů, v osobním životě takové štěstí nemá.

Jeho velká láska, herečka Jennifer Syme, v roce 2001 tragicky zemřela a Keanu si od té doby nenašel náhradu. Životem se toulal jak ztracená duše bez lásky. Nicméně, nyní to vypadá, že se karty obrátily.

Hvězda Matrixu se totiž ukázala na charitativním večírku s doprovodem. Už loni se na internetu objevily snímky, na kterých byl Keanu s umělkyní Alexandrou Grant (46). Jenže zatím nic nebylo jisté a všechno mohly být pouhé spekulace. Když se však ukázal s malířkou Alexandrou na červeném koberci ruku v ruce, vše je nad slunce jasné a oficiálně potvrzené. Konečně potkal někoho, kdo za to v jeho očích stojí. A kdo ví, třeba je to ta pravá. V zahraničních médiích se dokonce už objevila informace, že si řekli své ano.

Související články

Další články