„Držte palce, protože jsem na takovou životní změnu nebyla vůbec připravená, ale dá se na to vůbec připravit? Asi ne. Potkat před pár měsíci na Tinderu kluka a už s ním plánovat svatbu je možná trochu šílený, ale v mým životě vlastně vůbec nic novýho,“ vyzpovídala se na blogu Bloges Robes Nikol ve velmi dojemném a osobním postu.

Pokud Nikol sledujete na sociálních sítích, asi víte, že je celkem veselá kopa, ovšem v posledních několika měsících doslova září štěstím. Několikrát naznačila, že za to může chlap, ale že za to může chlap z Tinderu je snad zázrak. Divíte se, že si Nikol Moravcová hledala chlapa v seznamce?

„Nebylo to ze zoufalství ani z nudy. Neměla jsem potřebu hledat si nějakou "náplast, převozníka ani náhradníka“. Chtěla jsem být zas chvilku sama, tím myslím sama bez chlapa. A tak jsem si prohlížela potenciální nápadníky," popsala Nikol v jednom ze svých článků a vysvětlila, že šlo o čistou zvědavost a pozitivní zkušenosti s Tinderem v zahraničí. No a vyšlo to na první dobrou.

Jejím vyvoleným je frontman bluesové skupiny Federace a od začátku vztahu jsou prý nerozlučná dvojka. Možná i proto chlapec neváhal a k jejím nedávným 30. narozeninám požádal Nikol o ruku. Když holt víš, tak víš a je úplně jedno, jestli jste spolu den nebo roky, jak popsala sama Nikol.

Páru velmi gratulujeme a do nové cesty životem přejeme hodně štěstí. Možná se pro vás Nikolin příběh stane také motivací k vyzkoušení Tinderu nebo jiné seznamky, co myslíte?