Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Když zavřela divadla, usedla za kasu: Svědomitá Bára Mottlová nechtěla sedět doma a tloustnout

Když zavřela divadla, usedla za kasu: Svědomitá Bára Mottlová nechtěla sedět doma a tloustnout
Zdroj: Jenprace.cz
+ Dalších 7 fotografií
Pokladní Barbora
Jako řada ostatních, tak i herečka Barbora Mottlová kvůli koronaviru přišla o práci ze dne na den. Jenže nelenila a hned po pár dnech si našla práci jinou. Usedla za kasu v pražském supermarketu Albert. Je akčním člověkem a nerada se nudí.

Herečka, zpěvačka, modelka a moderátorka Barbora Mottlová se v rozhovoru pro JenPráce.cz rozpovídala o práci v pražském supermarketu Albert. Protože přišla kvůli koronavirové pandemii o práci, rozhodla se, že nebude sedět doma a udělá maximum pro to, aby se mohla dál rozvíjet.

Komu se nelení, tomu se zelení

"Vždycky jsem říkala, že když bude nejhůř, půjdu prodávat na kasu. Pak udeřila doba temna a zavřela se divadla. Vidina neznáma a já jsem člověk, který je akční a přemýšlí, jak se o sebe postarat," vysvětlila krásná Bára.

Jen pár dnů od doby, co ztratila práci, vymyslela náhradní plán. "Po deseti dnech jsme šli s přítelem nakupovat a viděla jsem nabídku práce. Tak jsem si řekla, že bych konečně dostála svým slovům a opravdu šla dělat pokladní. Chvíli mi to šrotovalo v hlavě. A nakonec jsem si řekla tak co, mám snad sedět doma, ládovat se bonbóny a tloustnout? Radši půjdu někam, budu se realizovat a ještě si něco vydělám," popsala Mottlová.

Barbora to ale nešla dělat jen kvůli tomu, že by neměla na chleba. Nechtěla ale rozfofrovat úspory tím, že bude sedět doma na zadku. "Mám našetřené peníze, ale nedovedu si představit, že bych je stáhla jen proto, že bych seděla doma. Potřebovala jsem akci a to, že chodíme s přítelem v šest ráno běhat, pro mě není dost," svěřila.

Všechny nastoupením do nové práce zcela překvapila a zároveň inspirovala. Ukázala, že není žádná zhýčkaná celebritka, která se bojí umazat si ruce.

Práce pokladní

Za pokladnou si ji prý zákazníci oblíbili. Někteří ji i poznali a z úsměvů, které jim rozdávala, byli nadšení. "Zákazníci mě poznávají. Docela mě těší, že za mnou chodí lidi zpětně a říkají mi, že jsem milá. Zpětná vazba vždycky potěší," pochlubila se Barbora.

Barboře bylo jedno, co bude v supermarketu dělat, hlavně aby pracovala. "Pamatuji si, že jsem přišla za šéfovou, že budu dělat cokoliv a ona mě ihned posadila za kasu. Snažím se svoji práci dělat důkladně a chci, aby to odsýpalo a neměla jsem fronty," řekla nejen talentovaná herečka, ale teď už i zodpovědná pokladní. Podívejte se do fotogalerie, jak to Barboře v pracovním úboru prodavačky sluší.

Nejen další zajímavé rozhovory, ale hlavně zajímavé nabídky práce a brigád najdete na JenPráce.cz

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy