Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Když viděla Dianin pohřeb, zhroutila se: Meghan chce být její kopií, tvrdí královský biograf

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
neštěstí
Královský životopisec Andrew Morton (66), který napsal hned 3 knihy o princezně Dianě (†36), má na svědomí i knihu o Meghan Markle (38). Královské rodině je tedy velmi blízký a jednou za čas prozradí detaily ze života jejích členů, o kterých veřejnost neměla ponětí. Nyní prozradil, že když bylo Meghan 16 a sledovala Dianin pohřeb, naprosto to s ní otřáslo a rozhodla se, že chce být jako ona.

Když bylo Meghan Markle v roce 1997 pouhých 16 let, stejně jako většina světa tehdy v televizi sledovala přenos pohřbu princezny Diany. Ačkoliv tehdy nevěděla, že se jednou stane součáástí rodiny této lidmi obdivované a milované ženy, byla celou událostí naprosto zdrcena.

Životopisec Andrew Morton uvedl, že se mu Meghan svěřila, že po celou dobu brečela. Nejhorší pro ni prý bylo sledovat moment, kdy tehdy 12letý princ Harry pokládal vedle rakve obálku nadepsanou "maminka".

Po smrti princezny Diany a jejím pohřbu prý Meghan společně s kamarádkami sledovala všechna dostupná videa z její svatby s princem Charlesem a snažila se o ní dozvědět vše, co tehdy mohla. Její kamarádka přímo do knihy prozradila, že Markle byla královskou rodinou fascinována a Dianu si zamilovala natolik, že se chtěla stát její kopií. Po jejím vzoru prý s kamarádkami začala střádat oblečení a hračky pro chudé děti z okolí.

Tehdy ještě nynější vévodkyně nemohla vědět, že malého prince Harryho si jednou vezme za muže a že kdyby Diana žila, stala by se její tchyní. Královský pár nyní velmi často vzdává zesnulé princezně hold a Harry už dříve uvedl, že kdyby jeho matka byla naživu a s Meghan se poznala, staly by se z nich nejlepší přítelkyně. Od tragické smrti princezny lidských srdcí uplynulo už 22 let.

Související články

Další články