Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Když už, tak už: Lela Ceterová mění celý obličej, upravit si nechala pusu, tváře, čelist i čelo

Lela Ceterová si nechala upravit pusu, tváře, čelist i čelo
Zdroj: Se souhlasem Lety Ceterové
+ Dalších 10 fotografií
Změna image
Lela Ceterová (31) si nechala totálně změnit fasádu. Kromě rtů si nechala upravit také čelo, líce a čelist. Slovenská playmate je zastánkyní ruského stylu kosmetických úprav. Partnerka Karlose Vémoly (35) se ale tentokrát s injekcemi opravdu rozšoupla.

"Konečně jsem měla čas udělat si fotku ve svém království. Dnes jsem absolvovala úpravu rtů," pochlubila se Lela Ceterová svým instagramovým fanouškům. Na fotce má minimum make-upu, nepodstoupila totiž jenom jednu úpravu, rozhodla se hned pro několik naráz. A nutno podotknout, že práce se povedla! "Nezůstalo to ale jenom při tom, chtěla jsem ještě vyzkoušet konturování spodní čelisti, výplň lící a botox do čela," vyjmenovala snoubenka známého MMA západníka Karlose Vémoly

Obdivné komentáře

Půvabná blondýnka se téměř okamžitě mohla těšit z obdivných komentářů, lidé Lele pochvalovali nejen její novou fasádu, ale také její otevřenost. "Ani si neumíte představit, kolik žen chodí na takové úpravy a nikdy to nepřiznají," povzdechla si Lela. "Já jsem ale opak," přiznala s tím, že na rozdíl od jiných celebrit, které se tváří, že prostě nestárnou, je Lela ke svému publiku alespoň upřímná a přizná, že za její sexy vzhled nemůže jenom genetika, příroda a krémy, ale také zručná ručka odborníka.

"Ještě to mám opuchlé, ale těším se, jaké to bude potom. Je skupina žen, které uznávají přirozenost bez jakýchkoli úprav a na druhé straně jsou ženy, co milují mít upravený - vylepšený vzhled, přirozeně anebo víc viditelně. Skoro všude ve světe se ženy dávají vylepšovat a mně osobně se velmi líbí ruský styl kosmetických úprav," dodala Lela. Zvědaví fanoušci se ihned začali ptát: "Co je to ruský styl úprav?" "Velká prsa, přifouklé rtíky a malý nosík," odpovídali větší znalci v komentářích.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy