Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Když to známé tváře přeženou: 8 nejčastěji obnažených krásek na Instagramu!

Zdroj: instagram
+ Dalších 25 fotografií
Hvězdy Instagramu
Na sociální síti Instagram narazíte na ledacos. Od hezkých cestovatelských fotek po půvabné dívky, od roztomilých mazlíčků až po lehce erotické až vulgární snímky slovenských, českých ale i zahraničních celebrit, které se za vidinou nových sledujících, popularity, ale i komplexů nebojí svléknout.

Sociální síť Instagram se stává každým dnem populárnější a mnoho lidí těží z množství sledujících, které na svém profilu nasbírali. Stačí vymyslet zajímavý koncept, pravidelně postovat fotky a přidávat stories a sledující se vám rychle nahromadí.

Tuto strategii využívá čím dál tím více holek, některé jsou bývalé bloggerky, jiné to zase hrají na krásu a dokonalost. Pak jsou tady ale i známé tváře, které se nebojí obnažovat s vidinou úspěchu a množství lajků.

Každý z nás občas uveřejní fotografii v plavkách z dovolené, nebo třeba v hezké sportovní podprsence, ale jsou tady i dámy které se nebojí zajít mnohem dál. Známá česká pornoherečka Daisy Lee je toho důkazem, u ní se ale není čemu divit, je to přece jen její práce.

Pak zde máme různé playmate, rádoby modelky, známé tváře z reality show a mnoho dalších, které se nebojí jít i pod kudlu a nechat se vylepšit plastickou operací jen proto, aby se ve virtuálním světě zalíbily co možná největšímu množství lidí.

Kterých deset krásek to tak má? Podívejte se do galerie, kde naleznete ty nejznámější „svlíkačky“ jak u nás, tak i v zahraničí!

Související články

Další články