Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Když to SENIOŘI rozjedou! Mládí SEXU prospívá!

Mladí rentiéři jak lusk.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Když si stařečci vyrazí, klouby jim vrzají. Tak by se dala popsat poslední pařba Hany Gregorové a Felixe Slováčka. Spojuje je víc, než si myslíte!

Plesová sezóna je v plném proudu a to znamená, že snad žádný český kavalír si takové příležitosti k pobavení nenechá ujít. Takový Felix Slováček (73) se za věčně mladistvého kavalíra bezesporu považuje. Proto není překvapením, že se svojí milenkou Lucií Gelemovou (33) vyrazil na Česko-Slovenský ples.

A aby tam těch stařečků nebylo pomálu, na ples vyrazila i vdova po Radku Brzobohatém (†79) Hana Gregorová (64) se svým mladičkým zajdou Ondřejem Koptíkem (32), jeho profese není známa, a tak ho budeme považovat za dočasného rentiéra. Musí se uznat, že tyto dva nesourodé páry se rozhodně postaraly o největší rozruch večera!

Hana Gregorová se toho nebála a hravě ovládla taneční parket. Vypadalo to, jako by chtěla vyhrát anketu nejlepší tanečnice večera, ještě štěstí, že to ustálo její zdraví. Její o dvaatřicet let mladší přítel Ondřej s ní nedokázal držet tempo, je to snad tím, že z něj Hana vysává sílu mládí? Anebo by se údajný zlatokop roku rád seznámil s výtvarnicí Lucií. Podle přítomných hostů, na sebe tito dva nejednou mrkli. A jen bůh ví, co za tím vším je.

Do Slováčka s Gelemovou během večera padala jedna sklenka vína za druhou a nechyběl ani tanec jak z filmu S čerty nejsou žerty. Jistě si pamatujete Dorotku… Akorát Lucka jako by zapomněla, že za Felixe ještě vdaná není…

Na otázku, zda je pár opravdu šťastný, odpověděla Lucie takto:

„Jsme spolu moc šťastní a ta „paní“ mě opravdu vůbec nezajímá,“ vysvětlila rázně Lucie Gelemová. Snad tou paní nemyslela nebohou Hanku, která ji v tanci doslova převálcovala.

Související články

Další články