Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Když spodní prádlo prozradí víc, než byste chtěla... Kalhotky odhalí vaši osobnost!

A jaké kalhotky nosíte vy?
Zdroj: Profimedia
Výběr spodního prádla obecně vypovídá o charakteru člověka. A co teprve typ kalhotek. Jednotlivé druhy spodního dílu o nás totiž prozradí daleko více, než byste čekali. Musíte si tedy dávat bedlivý pozor, komu tajemství pod džínami ukážete.

Tanga

Tento typ kalhotek nosí překvapivě lidé, kteří jsou konzervativní v osobním životě. V tom pracovním naopak přicházejí s inovativními myšlenkami. Mají rádi svůj blízký okruh přátel a zároveň jsou velmi otevření k okolí. Snadno si hledají nové přátelé.

Kalhotky s vysokým pasem

Lidé, kteří volí kalhotky s vysokým pasem, jsou většinou velmi osobití. Moc se nestarají o to, co si o nich kdo myslí, ale záleží jim především na jejich vlastním pohodlí Milují velkou společnost a párty. Na večírcích jsou většinou hlavními vtipálky.

Hipster kalhotky

Kalhotky s přívlastkem hipster jsou něco mezi kraťáskami a normálními kalhotkami. Obvykle si je pořídí člověk, co je spíše tišší, slepě důvěřuje okolí, a to i v případě, že ho vůbec nezná. Moc často se nevyjadřuje a svoje názory si nechává pro sebe.

Boyshorts

Kalhotky "na kluka" nosí obvykle sportovně založené slečny atletické postavy. O vztahy se moc nezajímají Spíše se rádi honí za míčem, nebo hrají házenou. Rády jsou součástí týmu a obvykle jsou v něm velmi úspěšné.

G - String

Kalhoty s názvem G - String je druh tang s tím nejtenčím provázkem. Dívkám, které je nosí, sebevědomí rozhodně neschází. Na výrobu kalhotek je použito skutečně jen minimální množství látky, proto není dobré je nosit, pokud máte kyprou postavu.

Bikini

Bikini jsou asi nejčastěji volenými kalhotkami. Nosí je většina populace. Většinou jde o ženy, které jsou spokojené se svým tělem. Jejich životní postoj je "být nad věcí." Je radost, je mít ve svém okolí, jelikož vám vždy poradí, a nenechají vás nikdy ve štychu.

Brazilky

Kompromis mezi tangami a bikinami si také oblíbilo hodně žen. Nosí je hlavně milovnice slunce a teplého podnebí vůbec. Obvykle mají otevřené srdce dokořán a touží po veliké rodině. Oblíbené brazilky jim minimálně seženou manžela, protože zadek v nich vypadá božsky.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy