Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Když se zakousne, jde si za svým: Pavlína z MasterChefa prošla během roku velkou proměnou

Pavlína se hodně změnila.
Zdroj: Archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Dalších 6 fotografií
Galerie
Účastnice soutěžní show MasterChef Česko Pavlína Lubojatzky se dostala do finálové TOP 10, na což je velmi hrdá. I přes nesouhlas některých diváků jí porota stále dává šanci a posílá ji do dalších kol. Pavlínina ctižádost, kterou ukazuje od samého začátku, jí v cestě za jejím snem hodně pomáhá. I když je kolikrát na dně, vždycky se oklepe a jde dál. Velkou dávku ambicí projevila i v soukromí, když během jednoho roku dokázala shodit přes 20 kilogramů.

Pavlína Lubojatzky se netají tím, že za poslední dobu rapidně zhubla. S manželem Martinem se dali na nový životní styl poté, co se zasnoubili a Pavlína se nechtěla smířit s představou, že bude ve svatebních šatech tlustá.

Nový životní styl

Ruku v ruce s pravidelným pohybem šla i zdravá strava, které se začali Pavlína s Martinem věnovat naplno. Vznikl dokonce blog o zdravém vaření, do kterého manželé pravidelně přispívají. Váha šla díky novému životnímu stylu rapidně dolů a během roku se jim povedlo shodit přes dvacet kilogramů. Rok po prvním zkoušení svatebních šatů se Pavlína vešla do modelu menšího o čtyři konfekční velikosti.

Cílevědomost ji posouvá

Pro Pavlínu, jakožto účastnici soutěže MasterChef, je vaření největší vášní. Vaření miluje a netají se tím, že pro výhru v soutěži udělá cokoliv. Jak je vidět, její zarputilost se vyplácí. I když měla už několikrát na kahánku, vždycky při ní stálo štěstí a zatím to dotáhla až do finálové desítky. Jestli jí půjde cesta soutěží stejně jako hubnutí, není pochyb, že se umístí hodně vysoko.

Jak se nejmenší soutěžící Pavlíně povede v dalších výzvách, uvidíme už dnes ve 20.20 na TV Nova.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy