Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Když se zakousne, jde si za svým: Pavlína z MasterChefa prošla během roku velkou proměnou

Pavlína se hodně změnila.
Zdroj: Archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Dalších 6 fotografií
Galerie
Účastnice soutěžní show MasterChef Česko Pavlína Lubojatzky se dostala do finálové TOP 10, na což je velmi hrdá. I přes nesouhlas některých diváků jí porota stále dává šanci a posílá ji do dalších kol. Pavlínina ctižádost, kterou ukazuje od samého začátku, jí v cestě za jejím snem hodně pomáhá. I když je kolikrát na dně, vždycky se oklepe a jde dál. Velkou dávku ambicí projevila i v soukromí, když během jednoho roku dokázala shodit přes 20 kilogramů.

Pavlína Lubojatzky se netají tím, že za poslední dobu rapidně zhubla. S manželem Martinem se dali na nový životní styl poté, co se zasnoubili a Pavlína se nechtěla smířit s představou, že bude ve svatebních šatech tlustá.

Nový životní styl

Ruku v ruce s pravidelným pohybem šla i zdravá strava, které se začali Pavlína s Martinem věnovat naplno. Vznikl dokonce blog o zdravém vaření, do kterého manželé pravidelně přispívají. Váha šla díky novému životnímu stylu rapidně dolů a během roku se jim povedlo shodit přes dvacet kilogramů. Rok po prvním zkoušení svatebních šatů se Pavlína vešla do modelu menšího o čtyři konfekční velikosti.

Cílevědomost ji posouvá

Pro Pavlínu, jakožto účastnici soutěže MasterChef, je vaření největší vášní. Vaření miluje a netají se tím, že pro výhru v soutěži udělá cokoliv. Jak je vidět, její zarputilost se vyplácí. I když měla už několikrát na kahánku, vždycky při ní stálo štěstí a zatím to dotáhla až do finálové desítky. Jestli jí půjde cesta soutěží stejně jako hubnutí, není pochyb, že se umístí hodně vysoko.

Jak se nejmenší soutěžící Pavlíně povede v dalších výzvách, uvidíme už dnes ve 20.20 na TV Nova.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy