Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Když se sejdou, stojí to za to: Jasmina se chlubí Sanelem, sestrami a jejich dětmi

+ Dalších 12 fotografií
rodina
Vypadá to, že se Jasmina od porodu nehnula ani na krok od své sestry Alexandry, která má také malého chlapečka. Zatímco Rytmus vystupuje a věnuje se práci, Jasmina si užívá mateřskou především s kamarádkami a právě se sestrou, která jí je stále nablízku. Když přizvou do party ještě třetí „sestru“, která má také miminko, vznikne z toho doslova cirkus.

Jasmina Alagič prozradila, že po porodu jí s malým Sanelkem kromě tatínka Rytmuse (42) pomáhají i její rodiče a sestra. Ta porodila chlapečka pár měsíců před Jasminou, a tak už může mladší sestře v lecčems poradit.

S „malým Rytmusem“ Jasmina jezdí všude možně a nedávno se obě sestry sešly se společnou kamarádkou, se kterou se Jasmina zná už plenek. Razija je pro Jasminu jako sestra a kromě pečení zákusků, čemuž se profesionálně věnuje, porodila také před pár měsíci dcerku Emu.

Život to tak zařídil, že všem třem „sestrám“ bylo dopřáno přibližně ve stejnou dobu. Komentující se u jejich společné fotky nemohou té krásy nabažit. „Moje sestry, naše děti. Miluji život!“ napsala rozněžnělá Jasmina ke společné fotce, kde jim dělal společnost ještě nafukovací jednorožec.

Už teď je jasné, že oslavy těchto dětiček budou veselé a bujaré.

Mohlo by vás zajímat

Další články