Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Když se narodila, nevážila ani kilo! Neuvěříte, jak vypadá malá bojovnice dnes!

Francesca Bradley-Curran po porodu.
+ Další 2 fotografie
Pokud všechno probíhá tak, jak má, tak jsou budoucí maminky těhotné 40 týdnů. Malá Francesca Bradley-Curran se ale narodila v pouhém 24. týdnu těhotenství. A to dva dny po lhůtě, kdy jsou matky v Anglii během předčasného porodu a nedonošení dítěte automaticky posílány na potrat. Od té chvíle bojovala její dcera o život s každým nádechem.

Francesca je opravdová bojovnice. Když se narodila, její nožičky měly velikost mince. Měla v těle plno infekcí, 2× jí zkolabovaly plíce, skoro se nehýbala a nemohla otevřít oči. Lékaři jí moc šancí nedávali, ale poskytli jí tu nejlepší péči.

Holčička byla 8 týdnů v inkubátoru a její stav se lepšil každým dnem. Překonala i problémy s ledvinami a lékaři se nestačili divit. Učiněný zázrak!

Její matka Victoria šla na běžnou kontrolu a tam ji čekal šok. Lékaři jí oznámili, že začala rodit. Ona nic nechápala, vždyť byla teprve za půlkou těhotenství! Něco bylo ale špatně a malá musela ihned ven. Naštěstí se všechno odehrálo 2 dny poté, kdy by lékaři provedli ženě potrat s tím, že takto nevyvinuté dítě nelze zachránit.

Dohromady byly obě v nemocnici 18 týdnů, než je doktoři pustili. „Je tak skvělé mít ji doma. Neumím si představit, že kdybych přišla o dva dny dříve, nikdy bych ji nedržela v náručí,“ říká Victoria.

„Byla tak maličká a vypadala uboze. Řekli mi, že nejspíš bude žít pár hodin,“ vzpomíná žena. Francesca se ale dala do kupy a dnes vypadá jako kterýkoliv jiný prcek!

Mohlo by vás zajímat

Další články