Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Když se hollywoodské hvězdy nechovají jako hvězdy: Této ženě se dostalo slavné pomoci

Liev je mezi celebritami výjimka, neskandální herec žije jako obyčejný
člověk.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

I v drsném Hollywoodu, kde se herci perou o každou dobrou roli a panuje mezi nimi špatně skrývaná nevraživost, se ale najdou výjimky, které se nejen chovají jako jedni z nás, ale neváhají ani podat pomocnou ruku. A tím teď nemyslíme okázalé předávání šeků za asistence médií.

Liev Schreiber (45) patří přesně mezi ty herce, o kterých byste nikdy neřekli, že naplňují status hollywoodské hvězdy. Přestože ve filmové branži patří na A list a zahrál si už v mnoha hitech, spousta diváků ho stále poznává jen podle tváře a na jeho jméno si vzpomenou jen filmoví povaleči. A jako obyčejný člověk se i choval, když se přímo před jeho domem zranila neznámá žena, přispěchal ihned na pomoc a ujistil se, že se jí dostane veškeré lékařské péče.

Tentokrát ale u záchranné akce chyběla jeho partnerka a matka jejich dvou dětí, herečka Naomi Watts (44), se kterou žije na hromádce od roku 2005 a oba naplňují ideální představu toho, co to znamená být celebrita. Tedy zasloužit se o slávu pouze tím, že se chováte slušně, myslíte na druhé a uplatňujete svůj talent.

Liev a Naomi patří mezi naše oblíbené hollywoodské párečky, kteří se dokázali oba dostat na vrchol bez toho, aniž by dělali skandály nebo těžili z jakékoliv protekce. I přesto, že oba berou za filmy nechutné honoráře a jsou žádaným artiklem na každém červeném koberci, neradi se vystavují focení a žijí si svůj spokojený a úplně obyčejný život. Příjemná změna v záplavě všech těch netalentovaných nul, které by nacpaly do objektivu klidně i vlastní přirození, jen aby se o nich psalo…

Související články

Další články