Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Když se holky líbají s holkami! Podívejte se na divoké líbačky slavných celebrit!

Když se holky líbají, je to sexy!
+ Dalších 7 fotografií
Holky se rády líbají a ještě raději to mají muži, kteří jsou tomuto zážitku přítomni. A slavné celebrity? Ty na sebe líbačkou se ženou rády upozorňují! Které z nich jsou přebornice v líbání? Podívejte se!

A pozor, rozhodně to nejsou žádné lesbičky. I když sem tam se nějaká najde. Holčičí líbání je teď prostě v kurzu. Ví to i známé celebrity, které si své polibky umisťují na sociální sítě a baví tím své okolí a hlavně zásobují nás novináře peprnými snímky.

Holky, děkujeme! Některé fotky jsou fakt povedené. Průkopnicemi v líbání na veřejnosti mezi celebritami se staly Madonna a Britney Spears. Ty svým francouzákem v přímém přenosu MTV Music Awards v roce 2003 způsobily doslova šílenství!

A koho můžete vidět v naší galerii? Například modelky Kate Moss, Amber Rose nebo Caru Delevingne, herečky Siennu Miller, Selmu Blair, Jessicu Simpson nebo Paris Hilton. Tak co na ně říkáte?

Mohlo by vás zajímat

Další články