Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Když Plodková ukáže prsa, tak diváci v kině vstávají! 4 nejžhavější scény, které herečka natočila

Zdroj: Facebook.com/Profimedia.cz
Cudná kráska Jana Plodková je bezesporu krásná žena, ale když někam zajde do společnosti, tak připomíná spíš jeptišku. Žádné výstřihy, žádné minisukně, vše pěkně zahalené. Naštěstí se ale nebojí alespoň ve filmu pořádně odvázat a ukázat svá kůzlátka a prdelku jak dva kmínky. Protože to je opravdu božský pohled.

Herečka Jana Plodková (34) žije módou, ale bohužel ne moc odvážnou, na žádné sexy modýlky ji moc neužije a spíš se zahaluje, než odhaluje. Jenže její fanoušci rozhodně nemusí brečet. Naštěstí je spousta režisérů, kteří také chtějí drobnou blondýnku vidět, jak ji příroda stvořila, a ve scénáři má spousty obnažených scén.

A rozhodně se nemá za co stydět, tělo má dokonalé, i když prsa nemá největší, ale o to je má pevnější a akorát do ruky. Proto se není čemu divit, že po ní sní stovky mužů, jenže mají smůlu, herečka je šťastně zadaná a neche na tom nic měnit.

Snad budou i další filmy, kde Jana bude moci předvést své sexy křivky a způsobit mokrý sen nejednomu muži. Rozhodně na to má.

Související články

Další články