Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Když plakal, hodila na něj deku: Tadeáška našli v řece, matka se o něj nestarala, byla zlá

Zdroj: archiv Facebook/Policie ČR
+ Další 4 fotografie
Tragický konec
Od pátečního večera pátrali policisté po maličkém Tadeášovi, který se měl ztratit matce v parku na Mělnicku. Bohužel pátrání má tragický konec. Chlapečka nalezli mrtvého nedaleko místa, kde měl zmizet. Veronika nebyla ukázkovou matkou. O dítě se nestarala a když plakalo, zakrývala ho dekami, tvrdí svědci.

V pátek večer začalo rozsáhlé pátrání po téměř pětiměsíčním chlapečkovi. Jeho matka policii oznámila, že jí záhadně zmizel. S Tadeášem se měla vydat na procházku do zámeckého parku v Hoříně na Mělnicku. Při opalování na sluníčku měla usnout a když se vzbudila, dítě prý bylo pryč i s kočárkem.

Krutá dohra

Bohužel nejčernější scénář se vyplnil. Tělo chlapečka našli kriminalisté v řece tři kilometry od místa, odkud měl zmizet. Pátrání trvalo téměř čtyřiadvacet hodin. Zesnulého chlapečka našli kriminalisté v sobotu před sedmnáctou hodinou.

Mrazivá zpověď známé matky

Pro televizi Nova dnes promluvila kamarádka matky zesnulého Tadeáše. Z jejích slov běhá mráz po zádech. „Začala koketovat s alkoholem, pak začala koketovat s drogami, kvůli čemuž nějakým způsobem přišla o studium na gymnáziu. Začala se vídat s furt s horšími a horšími lidmi, až se dostala k otci toho dítěte,“ svěřila kamarádka matky Veroniky.

otcem chlapečka se prý nestýkala, a dokonce není ani zapsán v Tadeášově rodném listě. „Byla neomalená, hrubá a nadávala mu. Když plakal, zakrývala ho dekami. V zimě ani nebyl pořádně oblečený,“ popisovala hrůzné jednání známá.

Související články

Další články