Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Když není na kurtu, je Petra Kvitová výstavní kus: Nejvíc sexy fotky tenisové královny!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 48 fotografií
Petra Kvitová (28) dokázala to, co mnozí pokládali za nemožné. Po útoku nožem se probjovala až do finále Australian Open, a přestože svou japonskou soupeřku nepokořila, předvedla skvělou hru a stala se světovou dvojkou. Česká tenisová královna je ale výjimečná žena i mimo kurty. Když si rozpustí vlasy, obleče stylové šaty nebo i bikini, neskutečně jí to sluší!

Petra Kvitová není pouze vynikajicí tenistkou, ale i nádhernou ženou. Rodačka ze slezského Bílovce dostala do vínku půvaby, jichž si na tenisovém kurtu nevšimnete. Ale v civilu je Petra vážně sexy!

Přestože se jí v sobotu nepodařilo zvítězit ve finále Australian Open nad mladší japonskou soupeřkou Naomi Ósakou (21), předvedla fantastickou hru. Češi mohou být právem hrdí, že světová dvojka pochází právě z jejich země.

Zvlášť při skutečnosti, že za sebou má Kvitová útok nožem a mnozí jí prorokovali, že na tenisové výsluní se už nikdy nevrátí.

Na nejvíc sexy fotky Petry se podívejte v galerii!

Související články

Další články