Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Když Meghan dotuje královna: Vévodkyně ze Sussexu dříve vypadala jako holka od vedle

Meghan si žije!
Zdroj: archiv
+ Dalších 35 fotografií
Meghan Markle (36) byla bezpochyby krásná nevěsta. Kdo by taky nebyl, když si bere prince Harryho (33) a náklady na svatbu hradí královská strana. Sňatkem si tak Meghan nezištně zajistila snadný přístup k penězům, které dříve rozhodně neměla. Proměna jí samotné a především prostředí, ve kterém žije, jsou obrovské.

Příběh jako z pohádky. Meghan Markle byla obyčejná holka, která se kamarádila s PR ředitelkou pro módní značku Ralph Lauren. Ta znala Harryho už dlouho a přišlo jí, že by se mohl k Meghan hodit. Někdy mezi 1. a 5. červencem se díky vypečené kámošce odehrálo jejich první rande naslepo.

Své přítelkyni by Meghan měla líbat nohy, jelikož bez ní by se žádná královská svatba nekonala a život by se jí od základů nezměnil. V Kalifornii žila s rodiči v bytě sotva střední třídy a teď si může užívat luxusního prostředí Nottingham Cottage, kde Harry bydlel už několik let před sňatkem. Přepychové sídlo se nachází na pozemku Kensingtonského paláce.

Meghan nezměnila jen místo pobytu, ale i celkovou vizáž. Dříve zdaleka neměla tak hollywoodský úsměv, jelikož jí ho hyzdila mezírka mezi zuby. O upravených vlasech ani nemluvě. Teď může mít kadeřníka třeba každý den. No posuďte sami, jak velký je to rozdíl. Více v naší GALERII.

Související články

Další články