Rich Cushworth a jeho manželka Mercy Casanalles spolu chodili už od střední školy. Tenkrát to byla láska na první pohled. Když Mercy otěhotněla, byli oba dva velmi šťastní. Jenže v tom byl malý háček. Žena měla problém s vízem, a tak musela rodit v Texasu. Tedy hodně daleko od svého manžela.

Když jí ale sestra poprvé přinesla jejího novorozeného chlapečka, ženu zachvátil divný pocit. „To dítě není moje,“ řekla. Jenže to ještě netušila, co všechno tím rozjela. I přes to všechno si ale syna musela donést domů. Pořád měla špatný pocit a přišlo jí, že se stará o miminko někoho úplně cizího. Rozhodla se, že si nechá udělat testy DNA, aby měla stoprocentní jistotu.

Ty ale potvrdily, že syn opravdu není její. Zhroutil se jim celý svět. Starali se o cizí dítě a nikdo netušil, kde se ta strašlivá chyba mohla stát. Jenže kde byl jejich biologický syn? To nikdo netušil!

Rodiče se obrátili na úřady a chlapce vrátili jeho biologické rodině. Nakonec se poštěstilo a rodina svého biologického syna Mosese našla. Hned si ho chtěli odvézt domů, jenže v tom byl háček. Úřady mu odmítly vystavit nový rodný list a cestovní pas celý rok! Museli si prožít doslova muka, ale teď už mají naštěstí svého malého chlapečka zpět doma a jsou šťastnou rodinkou.